Dlaczego warto?

Jak SologoSystem usprawni Twoją pracę?

Jesteś Rzecznikiem Patentowym?
Zajmujesz się prawną ochroną marek lub przedsiębiorstw?

Wszystkie funkcjonalności opracowane w ramach aplikacji SologoSystem zostały przygotowane właśnie z myślą o Tobie. Pozwolą Ci całkowicie zautomatyzować proces monitorowania znaków towarowych.

Główne korzyści:

Oszczędzaj czas

Eliminuj ryzyko błędów

Kontroluj cały proces

Elastycznie dobieraj usługi

Kontroluj zgłoszenia do baz

Bez zobowiązań

Jak SologoSystem usprawni Twoją pracę?

a

Automatyzacja procesu monitorowania i porównywania znaków towarowych to kluczowa funkcja aplikacji SologoSystem. Nasze autorskie algorytmy analizują znaki towarowe w 3 warstwach i weryfikują podobieństwo między znakami naszych klientów, a zgłoszeniami. Każde ręczne sprawdzanie nowych zgłoszeń jest zawsze obarczone ryzykiem popełnienia błędów, na których ucierpi Twój klient i Twoja reputacja. Z SologoSystem zminimalizujesz ryzyko błędów powierzając złożonym algorytmom kwestię monitorowania.

Regularnie pobierane informacje z różnych baz, oraz zaawansowana analiza, które znaki są do siebie podobne i w jakim zakresie, to bardzo czasochłonny proces. Komplikują go dodatkowo rozproszone źródła informacji z poszczególnych baz znaków towarowych i często szczątkowe dane o zgłoszeniach. Ręczne opracowanie raportu dla klienta z wyników monitorowania znaków towarowych – to także zadanie, na które tracisz sporo czasu. Teraz SologoSystem zrobi to wszystko za Ciebie.

Poszukując kolizji znaków towarowych SologoSystem porównuje ponad 30 000 znaków. 3 warstwy analizy (z których graficzna weryfikuje aż 15 cech na 28 różnych sposobów), błyskawiczne powiadomienia mailowe oraz oddelegowany operator systemu, który czuwa nad wszystkimi znakami monitorowanymi przez aplikacje. To wszystko po to aby zapewnić Ci spokój.

SologoSystem – program do monitorowania znaków towarowych jest gotowym narzędziem dla Kancelarii Patentowych i firm prawnych. Poszczególne funkcje aplikacji zostały całkowicie dostosowane do procesu monitorowania licznych znaków towarowych. Zapewniamy Ci gotowe i kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu możesz efektywniej świadczyć usługi monitorowania znaków towarowych swoim klientom.

Przetestuj za darmo!

Podane dane zostaną wykorzystane tylko do skontaktowania się. Nie będziemy ich wykorzystywać do innych celów.